Mam na imię Marcin 🙂 Fotografią pasjonuję się od kilkunastu lat, choć bardziej ambitnie dopiero od kilku. Pochodzę z Głogowa, to piękne miasto w województwie dolnośląskim, pełne zabytków i historii, często można spotkać moje kadry właśnie z tego regionu.

Mój świat fotografii jest zazwyczaj ładny, piękny, obrazuje przyrodę i lokalne miejsca. Fotografia to przede wszystkim pasja, aparat staram się mieć jak najczęściej przy sobie. Pokazuję swoją wizję otaczającego nas świata, natury, zwierząt, krajobrazów miejskich. Skupiam się na okolicy miasta Głogów, Wzgórza Dalkowskie, regiony przy Odrze. Ale czasem pojawiają się także zdjęcia z dalszych regionów.

Miałem okazję publikować swoje zdjęcia w rożnych miejscach, na oficjalnych profilach jednostek samorządowych, w kilku publikacjach książkowych (m.in. dotyczących Wzgórz Dalkowskich i regionu Gaworzyc), moje zdjęcia były przedstawiane na lokalnych wystawach. Jakiś czas temu realizowałem ciekawy projekt „historyczny”, wraz z lokalną fundacją tworzyliśmy zdjęcia z epoki zabytkowego pałacu.

Miałem też okazję poprowadzić warsztaty z podstaw fotografii. Co jakiś czas robię też sesje dla lokalnych stowarzyszeń, podczas ich akcji. Mam za sobą także autorską wystawę zdjęć i poezji – tak, czasem piszę także wiersze 🙂

Zapraszam na moje serwisy społecznościowe, na Facebooka, gdzie głownie publikuję swoje zdjęcia. Zapraszam też wszelkie fundacje, stowarzyszenia, osoby organizujące akcje społeczne i charytatywne – zawsze z przyjemnością, bezpłatnie, udostępniam swoją twórczość. 

Jeżeli macie jakieś pytania, ciekawe pomysły, zapraszam! Śmiało pisać na priv 🙂